Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Profoto A1 AirTTL-N Studio Light - Blit pentru Nikon
- Număr anunț
- DA20788055
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38653100-8 · Blitzuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.334,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.334,50 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 16:33
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 16:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.334,50 RON
din 7.334,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro