Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MASINA POLITIEI

Număr anunț
DA20982155
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
VASMESTERA SRL (CUI 15564750)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,50 RON
Valoare atribuită
539,50 RON
Data publicării
07.08.2018 13:51
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,50 RON

din 539,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.