Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AV-Set ONLINEplus BVM 5008-R
- Număr anunț
- DA20989649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare finală
- 2.550 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 11:40
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.