Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,4% sub estimat

SONDA FLEXOMETALICA ENDOTRAHEALA nr.6,5;7;7,5;

Număr anunț
DA20988907
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
Cod CPV
33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.600 RON
Valoare atribuită
16.000 RON 18,4% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 11:11
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 19.600 RON estimat 18,4%

Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 3.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.