Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina europlus

Număr anunț
DA20792117
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,40 RON
Valoare atribuită
184,40 RON
Data publicării
06.07.2018 11:00
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,40 RON

din 184,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.