Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala Canon MF411DW

Număr anunț
DA20791278
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 LIESTI (CUI 21911225)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.756,33 RON
Valoare atribuită
1.756,33 RON
Data publicării
06.07.2018 10:26
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756,33 RON

din 1.756,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.