Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORTIZOR AXA SPATE AUTOBUZ UDM

Număr anunț
DA20788499
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
Cod CPV
34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,72 RON
Valoare atribuită
806,72 RON
Data publicării
06.07.2018 06:37
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,72 RON

din 806,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.