Ofertă acceptată Cumpărare directă

UAT Vidra doreste sa achizitioneze lucrari tehnico-edilitare

Număr anunț
DA20760953
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (PRIMARIA COMUNEI VIDRA ILFOV) (CUI 4505570)
Furnizor / câștigător
BLANIS S.R.L. (CUI 19224432)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445.000 RON
Valoare atribuită
445.000 RON
Data publicării
03.07.2018 11:00
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445.000 RON

din 445.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.