Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola cearceaf pat impermeabila 2 starturi 50cm*50m - plastifiata, polipropilena,
- Număr anunț
- DA20975870
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 16:24
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro