Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD Writer extern ASUS ODD SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS, USB, Argintiu

Număr anunț
DA20986999
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BARBULESTI (CUI 33560624)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,12 RON
Valoare atribuită
336,12 RON
Data publicării
08.08.2018 10:33
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,12 RON

din 336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.