Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dozimetru electronic personal EPD MK2+(2,5)
- Număr anunț
- DA20971742
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- AFOTECH SRL (CUI RO33677188)
- Cod CPV
- 38341200-9 · Dozimetre de radiatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950 RON
- Valoare finală
- 2.950 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 11:47
- Data finalizării
- 08.08.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.