Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare strada Fintinele -asistenta tehnica proiectant
- Număr anunț
- DA20970055
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
- Furnizor / câștigător
- BOGDAN ADRIAN MIRON "PROIECTARE" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27637537)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:14
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.200 RON
din 9.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro