Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE DE MASA OTI 25X25 1STR ALB 100BUC/PACH

Număr anunț
DA20982876
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
33764000-3 · Servete de masa din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,80 RON
Valoare atribuită
1,80 RON
Data publicării
07.08.2018 14:34
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,80 RON

din 1,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.