Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Gadovist 1mmol/ml sol.inj*1fl*7.5ml (GADOBUTROLUM) , Primovist 0.25mmnol/ml sol.inj*1ser*10ml (ACIDU
- Număr anunț
- DA20792964
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.067,60 RON
- Valoare finală
- 6.506,60 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 11:40
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.