Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet amorse 99 nucleotide
- Număr anunț
- DA20790377
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,84 RON
- Valoare atribuită
- 243,84 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 09:45
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243,84 RON
din 243,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro