Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUTRICOMP Energy, neutral-Solutie hipercalorica pt nutritie enterala fara aroma, fara fibre.3571280

Număr anunț
DA20789511
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.329 RON
Valoare atribuită
1.329 RON
Data publicării
06.07.2018 09:05
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.329 RON

din 1.329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.