Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pavele cauciuc Reflex tip Placa protectie la cadere 50x50 cm 3 cm grosime Rosu
- Număr anunț
- DA20788177
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Toma Bratianu (CUI 29356899)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,52 RON
- Valoare atribuită
- 157,52 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 17:15
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 17:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,52 RON
din 157,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro