Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pelerina/Geaca de ploaie cu gluga PVC

Număr anunț
DA20991217
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
TITANIA COMEXIM SRL (CUI RO10019230)
Cod CPV
39295200-8 · Umbrele de ploaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352 RON
Valoare atribuită
352 RON
Data publicării
08.08.2018 13:00
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352 RON

din 352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.