Ofertă acceptată Cumpărare directă

cefort fiole

Număr anunț
DA20780446
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
ARNICA IMPEX SRL (CUI RO10923054)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,72 RON
Valoare atribuită
209,72 RON
Data publicării
05.07.2018 10:13
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,72 RON

din 209,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.