Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOCHETA BTP STAR 78 ANTRAC RESINE (4M)BN

Număr anunț
DA20986078
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI OAS (CUI 17344327)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39500000-7 · Articole textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,12 RON
Valoare atribuită
309,12 RON
Data publicării
08.08.2018 09:46
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,12 RON

din 309,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.