Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare produse oficiu Primaria Baleni

Număr anunț
DA20977184
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
BIOLAND STEJARUL CONS S.R.L. (CUI 33444816)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.340 RON
Valoare atribuită
4.340 RON
Data publicării
07.08.2018 09:18
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.340 RON

din 4.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.