Ofertă acceptată Cumpărare directă

RANITIDINUM / Arnetin inj 25mg/ml x 5 f/ 2ml

Număr anunț
DA20765570
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450,10 RON
Valoare atribuită
3.450,10 RON
Data publicării
03.07.2018 14:23
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 07:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450,10 RON

din 3.450,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.