Ofertă acceptată Cumpărare directă

Farcovit B12 x 30 cps

Număr anunț
DA20763343
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,50 RON
Valoare atribuită
188,50 RON
Data publicării
03.07.2018 12:43
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,50 RON

din 188,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.