Ofertă refuzată Cumpărare directă

CABINA+CADITA SEMIROT S8971

Număr anunț
DA20971910
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,80 RON
Valoare finală
516,80 RON
Data publicării
06.08.2018 11:55
Data finalizării
08.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.