Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spatiu de joaca Kiosk - BlueRabbit

Număr anunț
DA20788174
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Toma Bratianu (CUI 29356899)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
37535210-2 · Leagane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436,17 RON
Valoare atribuită
1.436,17 RON
Data publicării
05.07.2018 17:13
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 17:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.436,17 RON

din 1.436,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.