Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii cazare si masa Targu Jiu

Număr anunț
DA20787876
Autoritate contractantă
Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
Furnizor / câștigător
FLY WEST TOUR & MORE SRL (CUI 37369261)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.685 RON
Valoare atribuită
3.685 RON
Data publicării
05.07.2018 16:02
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.685 RON

din 3.685 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.