Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari sistematice de cadastru pentru înscrierea imobilelor în cartea funciara conform OUG35/2016

Număr anunț
DA20787684
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
GEOSTAR VIO S.R.L. (CUI 38794685)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.200 RON
Valoare atribuită
16.200 RON
Data publicării
05.07.2018 15:47
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.200 RON

din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.