Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrări de vopsire stâlpi metalici pentru telecomunicații și împrejmuiri aferente

Număr anunț
DA20977649
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
AT INSTALAŢII MONTAJ CONSTRUCŢII SRL (CUI RO35865870)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.800 RON
Valoare finală
21.800 RON
Data publicării
07.08.2018 09:46
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.