Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS FILTRANT 10" FIR PP 20 MICRONI SI CARTUS FILTRANT 10 LAVABIL CU SITA 50 MICRONI

Număr anunț
DA20769673
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
CLASS VENTILATION SRL (CUI RO28182271)
Cod CPV
39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,70 RON
Valoare atribuită
198,70 RON
Data publicării
04.07.2018 09:47
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,70 RON

din 198,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.