Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceasuri de perete personalizate
- Număr anunț
- DA20759760
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 39254120-4 · Ceasuri de perete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,51 RON
- Valoare atribuită
- 195,51 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 10:13
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,51 RON
din 195,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro