Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de finisare pereti

Număr anunț
DA20781984
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
KOLCSAR ENDRE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21283937)
Cod CPV
45410000-4 · Lucrari de tencuire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.120 RON
Valoare atribuită
15.120 RON
Data publicării
05.07.2018 11:20
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.120 RON

din 15.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.