Ofertă acceptată
Cumpărare directă
44411000-4 Articole sanitare
- Număr anunț
- DA20990473
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,34 RON
- Valoare atribuită
- 284,34 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 12:18
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,34 RON
din 284,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro