Ofertă acceptată Cumpărare directă

444LP 52 PLINTA PVC POLI ECO TIGGER WOOD, 2740 EXCELLENCE STEJAR FUMURIU 8MM NOU

Număr anunț
DA20990325
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,98 RON
Valoare atribuită
988,98 RON
Data publicării
08.08.2018 12:11
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,98 RON

din 988,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.