Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET SI ACCESORII

Număr anunț
DA20990181
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.864,17 RON
Valoare atribuită
14.864,17 RON
Data publicării
08.08.2018 12:04
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.864,17 RON

din 14.864,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.