Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FITINGURI

Număr anunț
DA20990063
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,76 RON
Valoare atribuită
998,76 RON
Data publicării
08.08.2018 11:58
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,76 RON

din 998,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.