Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE, IGIENIZARE SI REPARATII CURENTE
- Număr anunț
- DA20774382
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
- Furnizor / câștigător
- ALTDORF TEHNIK SRL (CUI RO24211269)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.551,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.551,93 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 13:22
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.551,93 RON
din 4.551,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro