Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun hidrant interior tip C- 13 bar
- Număr anunț
- DA20986291
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Galati (CUI 18117926)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399 RON
- Valoare atribuită
- 399 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 09:57
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399 RON
din 399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro