Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de renovare finisaje exterioare

Număr anunț
DA20989883
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Furnizor / câștigător
LUNICONS IMPEX SRL (CUI RO9527153)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.915 RON
Valoare atribuită
11.915 RON
Data publicării
08.08.2018 11:50
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.915 RON

din 11.915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.