Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atomizor 3 CP, 20 L, Raider
- Număr anunț
- DA20793143
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.160 RON
- Valoare atribuită
- 4.160 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 11:49
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.160 RON
din 4.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro