Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spit TE SP SM 50

Număr anunț
DA20793118
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,76 RON
Valoare atribuită
312,76 RON
Data publicării
06.07.2018 11:48
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,76 RON

din 312,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.