Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Invertor de sudura profesional 200A, TelWin TECHNOLOGY 236 HD, valiza de aluminiu
- Număr anunț
- DA20789845
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.677 RON
- Valoare atribuită
- 1.677 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 09:20
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.677 RON
din 1.677 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro