Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT MONOSPLIT HABITAT, INVERTER, 18.000 BTU, R32, KIT INCLUS, CLS A++/A+

Număr anunț
DA20786311
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII (CUI 22122602)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014,29 RON
Valoare atribuită
2.014,29 RON
Data publicării
05.07.2018 14:37
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.014,29 RON

din 2.014,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.