Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU APA RECE 10’’ D.3/4’’

Număr anunț
DA20769545
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
CLASS VENTILATION SRL (CUI RO28182271)
Cod CPV
42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,40 RON
Valoare atribuită
132,40 RON
Data publicării
04.07.2018 09:41
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,40 RON

din 132,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.