Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diversi reactivi de laborator

Număr anunț
DA20991386
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
979 RON
Valoare atribuită
979 RON
Data publicării
08.08.2018 13:08
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

979 RON

din 979 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.