Ofertă acceptată Cumpărare directă

Totem de bun venit in localitate-sat Gurisoara

Număr anunț
DA20972409
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
GAVRIL ACTIV S.R.L. (CUI 35969324)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
06.08.2018 12:23
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.