Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROASCA MD 498.26 CU PLACUTA 40X400 NI

Număr anunț
DA20789452
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL (CUI 29075451)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,20 RON
Valoare atribuită
81,20 RON
Data publicării
06.07.2018 09:02
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,20 RON

din 81,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.