Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire fosa septica vidanjabila

Număr anunț
DA20785091
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Manasia (CUI 14131545)
Furnizor / câștigător
BIC METAL INDUSTRY S.R.L. (CUI 38863386)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.973,94 RON
Valoare atribuită
28.973,94 RON
Data publicării
05.07.2018 13:46
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.973,94 RON

din 28.973,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.