Ofertă acceptată Cumpărare directă

Var lavabil interior alb, galeata 15L Ecoplast Kober

Număr anunț
DA20784580
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,10 RON
Valoare atribuită
200,10 RON
Data publicării
05.07.2018 13:24
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,10 RON

din 200,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.