Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etansare mecanica Grundfos CRI-8A-A-A-E-HQQE
- Număr anunț
- DA20792863
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.202,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.202,40 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 11:35
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.202,40 RON
din 1.202,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro