Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit planetara OPEL Vectra

Număr anunț
DA20787176
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
Furnizor / câștigător
IATSA SERVICE SRL (CUI 8059321)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043,94 RON
Valoare atribuită
1.043,94 RON
Data publicării
05.07.2018 15:18
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043,94 RON

din 1.043,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.